KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12218618
nr 1221 8618
Lennart Lannfjäll
(1933-2005), Sverige
Oljemålning, Isberg, Signerad. Olja på duk, 20x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:13:39
3/12 10:02:07
Lennart Lannfjäll
Läs mer om Lennart Lannfjäll